Spolupráca

Podrobnosti spolupráce

Cena prekladu

Cena prekladu sa odvíja od počtu tzv. normostrán (NS) preloženého textu v cieľovom jazyku. Jedna NS predstavuje 1800 znakov vrátane medzier. Počet znakov textu môžete ľahko zistiť vo väčšine textových editorov, napr. pre Microsoft Office Word je to cez Panel nástrojov – Posúdiť – Počet slov. Jednotná cena prekladu však neexistuje, vždy je potrebné posúdiť náročnosť textu, potrebné grafické úpravy aj rýchlosť dodania prekladu a na základe týchto faktorov sa určí cena daného projektu.

 

Ak by ste chceli zistiť koľko by stál preklad vášho textu, stačí keď mi text pošlete e-mailom na am.vrbova@gmail.com spolu s informáciou, kedy potrebujete mať preklad vyhotovený.

 

Termín vyhotovenia prekladu


Bežný termín – 5 NS prekladu za 1 pracovný deň

Samozrejme, je možné dohodnúť sa na rýchlejšom dodaní prekladu, prípadne na vyhotovení prekladu počas víkendu alebo štátnych sviatkov, je ale pochopiteľné, že na cene prekladu sa odrazí príplatok za expresné vyhotovenie. Môžete sa však spoľahnúť, že preklad dostanete v očakávanej kvalite a stanovenom termíne.

Spôsob dodania textov

 

Texty na preklad mi môžete odoslať e-mailom na adresu am.vrbova@gmail.com, prípadne poštou alebo osobne, to isté platí aj pre odovzdanie vyhotoveného prekladu. V prípade akýchkoľvek otázok ma môžete kontaktovať telefonicky.

Spôsob platby

 

Preferujeme platbu bankovým prevodom.

Kontaktujte nás

Annamária Vrbová

E-mail: am.vrbova@gmail.com
Telefón: +421 907 491 965

Fakturačná adresa

W-BAU, s.r.o.
Rudolfa Dilonga 1489/10
917 01 Trnava
IČO: 46 908 919
DIČ: 2023648517
IČ DPH: SK2023648517

Vaše meno

Váš email

Vaša správa